Wiadomości

UROCZYSTE WPROWADZENIE DOWÓDCY ODDZIAŁU PREWENCJI POLICJI W KIELCACH

Dziś odbyło się uroczyste wprowadzenie Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Dariusz Augustyniak wręczył rozkaz personalny dotyczący objęcia stanowiska kierowniczego przez insp. Krzysztofa Kozieł.

Punktualnie w południe na sali Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Kielcach meldunek o rozpoczęciu uroczystości złożył dowódca uroczystej zbiórka podkom. Sebastian Snopek.

Nowy Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Kielcach insp. Krzysztof Kozieł podczas uroczyści przywitał się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, a następnie odebrał rozkaz personalny z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka. Następnie insp. Krzysztof Kozieł przywitał się z kadrą kierowniczą i uczestnikami uroczystości.

W uroczystej zbiórce udział wzięli Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Kielcach mł. insp. Jarosław Kosik oraz podinsp. Adam Jopek, policjanci oraz pracownicy cywilni, jak również Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Kielcach mł. insp. Anna Adamczyk-Kita.

 

Opr. TZ

Źródło: OPP w Kielcach