PROGRAM UBEZPIECZENIOWY PZU – POLICJA 2015 - Dla Policjantów - Oddział Prewencji Policji w Kielcach

Dla Policjantów

PROGRAM UBEZPIECZENIOWY PZU – POLICJA 2015

Szanowni Państwo, miło nam poinformować o kolejnej edycji programu ubezpieczeniowego dla funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz członków ich rodzin.

Chcieliśmy zapewnić Państwu najlepszą, najbardziej kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Dlatego zorganizowaliśmy konkurs ofert i szczegółowo przeanalizowaliśmy nadesłane propozycje. Wybraliśmy  ofertę przygotowaną przez Grupę PZU. Związki Zawodowe działające w Policji wspólnie z konsorcjum powołanym przez doświadczone firmy brokerskie – Mentor SA i PWS Konstanta – po wielomiesięcznych negocjacjach ustaliły nowe, dużo atrakcyjniejsze warunki ubezpieczenia. Jesteśmy szczególnie dumni z włączenia prywatnej opieki lekarskiej do wariantów ubezpieczenia na życie. To rozwiązanie pozwoli Państwu szybko umówić się do lekarza specjalisty lub wykonać określone badania lekarskie – bezpłatnie, w ramach składki za ubezpieczenie pracownicze. Więcej informacji znajdą Państwo na specjalnie przygotowanym portalu internetowym www.policjia-ubezpieczenia.pl.

Informujemy, że dotychczasowy program ubezpieczeń Policja 2008 wygasa z dniem 31.12.2015r., a od 01.01.2016 r. zaczyna obowiązywać program ubezpieczeń grupowych Policja 2015.

Deklaracje przystąpienia do programu Policja 2015 grupowego ubezpieczenia pracowniczego proszę pobierać i składać w sekretariacie u Pani Elżbiety Pietrzyk.

W przypadku nie przystąpienia do programu proszę o złożenia oświadczenia.